Hoci je 12. séria o poznanie luxusnejšia, než tie predchádzajúce, mnohí účastníci drsné podmienky skrátka nezvládajú. Keďže sa už kruto podpísali na zdraví Henrika Szabóa aj Adama Tomeka, sme neustále svedkami toho, ako na statok a z neho prichádzajú a odchádzajú sanitky. Pre jedného zo súťažiacich už bol tento odvoz s najväčšou pravdepodobnosťou posledný. Adamovi obličková kolika zrejme definitívne zničila šancu na výhru.

Raz už zo statku v sanitke odišiel a kvôli pandémii to vyzeralo, že sa naň viac nebude môcť vrátiť. Adam však zabojoval, vyliečil sa a k svojim spolubojovníkom sa vrátil. Keď sa však bolesti objavili znova, aj on sám tušil, čo to znamená.

“Nemôžem si ľahnúť, aj keď chcem. Bojím sa, že to bude viac bolieť. Odtiaľto odídem už jedine v pohrebnom voze,” vravel stále odhodlaný Adam, kým sa v bolestiach prechádzal do kruhu. Krátko predtým požiadal produkciu o lieky, ktoré neskôr aj dostal.

Tie však nezabrali. Keď prišla na statok Evelyn kvôli voľbe duelantov, Adam na tom bol už tak zle, že nedokázal sedieť pri stole. Šiel si ľahnúť a dúfal, že bolesť sa po čase zmierni, tá sa však na jeho obrovské sklamanie a smútok len stupňovala. Ostatní farmári preto nemali na výber a opäť privolali rýchlu zdravotnú pomoc.

“Nevydržím tu ležať. Nechcem ísť domov ani do nemocnice, ale niečo, aby mi to prešlo. Keď dneska pôjdem do nemocnice, už končím, hej?,” spýtal sa Adam zdravotníkov. Tí pripustili, že to tak pravdepodobne bude.

Sledovať nás môžete aj na Instagrame
>>> TU <<<!

Odhodlanie zostať na Farme teda bolo veľké, v takomto prípade si však človek musí určiť priority. Keď Adam v sprievode zdravotníkov napokon naozaj odchádzal, pričom sa ledva držal na nohách, nedokázal udržať slzy. Veríme, že sa čím skôr zotaví a napokon nebude nič ľutovať. Koniec koncov, 75.000 € je síce pekná suma, ale zdravie by nikomu nekúpila.

Zdroj/Foto: TV Markíza