Bolo to prílišné sebavedomie? Bol si príliš istý? Po treťom výbere z tímu Pepa Vojteka sa kouč rozlúčil s niekoľkými skvelými spevákmi, o najväčšie prekvapenie sa postaral Jan Nic, avšak, nie veľmi v pozitívnom slova zmysle. 

 

Jan sa už od výberu na slepo stal istým favoritom súťaže, ktorého chceli do tímu všetci štyria porotcovia. V ostatnej časti Hlasu Česko Slovenska sa predstavil s anglickou piesňou, ktorá mu ale vôbec nevyšla.

“The House of Rising Sun” vraj ale nebola tak celkom jeho voľba, údajne chcel spievať v češtine. “Som citlivý ako Kali, som pesničkár ako Jana, som showman ako Vojta a srdcom rocker ako Pepa. Hlasom a gitarou som zvolil Pepu – to najhoršie,” hovorí tvrdé slová na adresu svojho kouča.

Jan pritom všetku vinu hádže na svojho kouča a neuznáva, že sa s výberom prerátal, dokonca zabudol text a bolo jasne vidieť, že so skladbou bojoval už od začiatku. “Jednoducho, život sa so mnou nemazná. Nemám rodinu ani skutočných priateľov. Musím vyzerať drsne, aby som prežil, ale pritom ma rozplače všetko. Chýba mi objatie od detstva. Neubližujem a nechcem, aby mi niekto ubližoval,” zakončuje. Čo si myslíte o jeho výkone? Mal ho Pepa aj napriek zaváhaniu poslať ďalej?

Foto/Video: YouTube | Zdroj: hitky.sk, Markíza