Rok 2020 popularite speváčky Katky Knechtovej veľmi nepraje. Najskôr si znepriatelila mnohých tým, že pridala fotku budiacu dojem, že je tehotná, nechala si k tomu gratulovať a napokon sa im vysmiala do očí, potom zas z ničoho nič odletela na dovolenku a z nej „zodpovedne“ diktovala ľuďom, aby sedeli doma. Najnovšie sa však šepká o niečom, čo ďaleko prekračuje hranice akýchkoľvek hviezdnych manierov – speváčka totiž vraj totálne odignorovala štátom nariadenú 14-dennú karanténu!

Len málokto chápal, ako sa Knechtová vôbec dostala za hranice – v časoch, keď fanúšikov obšťastňovala zábermi z exotiky, totiž už boli uzavreté letiská, hranice prísne strážené a strach z koronavírusu ovládal nielen celé Slovensko, ale aj svet.

Napriek tomu speváčka veselo pozdravovala ľudí z bazéna, tvrdila, že sa nachádza v „bezpečnej“ destinácii a na mieste sľúbila, že sa po návrate postaví k veci zodpovedne so všetkým, čo k tomu patrí. Potom sa zo sociálnych sietí na niekoľko týždňov vyparila.

SLEDUJTE náš Instagram FUNMAGAZIN_SK, zabavíme vás ako nikto 😀 Nájdete ho >>>TU<<<

Na Instagrame sa opätovne objavila až nedávno, a to aby všetkých priaznivcov uistila, že je v poriadku – živá a zdravá – a svoju karanténu si užíva ako vítaný relax: „Mnohí mi píšete, že máte o mňa strach, či som v poriadku. Som. Prijala som celú túto situáciu s kľudom a rešpektom. Zdieľam tieto chvíle s najbližšími a čistím svoju dušu od digitálneho smogu. Dávajte na seba pozor a pre tieto chvíle – všade dobre, doma najlepšie.“ 

Knechtová k textu tiež pridala niekoľko veľavravných hashtagov ako „karanténa”, „domov“ či „život v karanténe”.

Kým svojej jasnej hviezde tí fanúšikovia, ktorí jej napriek všetkým kiksom a urážkam verejnosti a médií zostali verní, tlieskali, salutovali a priali veľa zdravia, našli sa aj také hlasy, ktoré jej módnou zodpovednosťou voňajúce slová skrátka „nezožrali“.

„Hlavne, keď vás susedia vidia bez rúška a hlavne po návrate, keď ste boli v ,domácej karanténe’, ako sa veselo prechádzate so psíkom a susedom po okolí!,“ okomentoval to istý trochu inak informovaný mladík, ktorý naznačil, že Knechtová porušila zákon a ohrozila ako človek s cestovateľskou anamnézou zdravie všetkých okolo seba. „Ale ‚som zodpovedná‘!“

SLEDUJTE náš Instagram FUNMAGAZIN_SK, zabavíme vás ako nikto 😀 Nájdete ho >>>TU<<<

Zdá sa, že speváčka pri pohľade na komentár celkom zabudla na dobré vychovanie a slušnosť neznámym ľuďom vykať. „Nemám ani najmenšiu potrebu ti niečo vysvetľovať,“ obrnila sa právom na súkromie. Ak máš potrebu sa takto ventilovať, si na zlej adrese. Pevné zdravie ti prajem!”

Je nutné dodať, že čo sa týka štátom nariadenej karantény stanovenej v záujme zdravia všetkých ľudí, nemá speváčka v názore o práve na trávenie voľného času podľa vlastných predstáv tak celkom pravdu. Mnohí ľudia s cestovateľskou anamnézou už na ignoranciu zákonov poriadne doplatili – celkom stačilo, ak si so sebou na väčší či menší výlet z karantény vzali mobilný telefón alebo ich pohyb niekto, kto ich vonku videl, oznámil polícií.

Taktiež platí, že ak sa v rámci karantény s niekým speváčka naozaj stretla – a rozhodne nepoprela, že nie – nielenže tým porušila nariadenie, ale uvrhla povinnosť 14-dennej karantény aj naňho. Ak sa dá veriť informáciám zo spomenutého komentára, tak si Knechtová týmto správaním koleduje o omnoho väčšie problémy, než len o už aj tak dosť veľkú mediálnu hanbu.

SLEDUJTE náš Instagram FUNMAGAZIN_SK, zabavíme vás ako nikto 😀 Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Slovakwoman.sk | Foto: Instagram/katarinaknechtovaofficial