Nedávno médiami nájdená sestra premiéra Igora Matoviča, ktorá ako už vieme, nesúhlasí s niektorými rozhodnutiami jej brata, sa opäť ozvala. Na svojej sociálnej sieti venovala odkaz pre stranu “Obyčajní ľudia”, na čele ktorej stojí samotný brat.

„Dokedy sa budú vraj “Obyčajní ľudia” – poslanci a ministri s platom 5-6000 € vyvyšovať nad naozaj obyčajných ľudí s platom 500 € a hovoriť o nich, že sú lúza a opice?“ napísala Zuzana na začiatok.

„To ste sa tam vážení Obyčajní politici už všetci odtrhli z reťaze? Neuvedomujete si, že títo naozaj obyčajní ľudia, ktorým sa vo vašom falošnom pocite dôležitosti vysmievate, sa vám skladajú na vaše nekresťanské platy? Ľudia, ktorých urážate, nemajú istotu pravidelného mnohotisícového príjmu ako máte vy. To si zúfalí ľudia bez istoty príjmu a možnosti postarať sa o rodiny zaslúžia od vás len výsmech, pohŕdanie, urážky? Tí ľudia hľadajú a potrebujú pochopenie a nie vaše primitívne posmešky a ponižovanie. Viete o tom, vážení vraj Obyčajní poslanci a ministri, že arogancia je len zásterka duševnej chudoby a duchovného prázdna arogantného človeka? Môžete sa hanbiť!“ dodala Matovičova pohoršená sestra.

Zdroj: Facebook/belicova.zuzana, igor.matovic.7