Tento týždeň je na Farme už posledným a každý deň čakajú finalistov eliminačné disciplíny, ktoré rozhodnú o tom, kto sa do finále dostane a kto nie. Druhú súťaž v utorok prehrala Renáta, ktorá so sudom dobehla do cieľa ako posledná.

 

Niektorí diváci to tak trochu čakali, predsa len má Renáta zdravotné problémy a beh nie je pre ňu ideálny. Čo ale neostalo bez povšimnutia, bola Karin, ktorá do cieľa dobehla ako prvá, pričom predbehla aj silných chlapov. Evelyn síce na začiatku povedala, že ženy majú sudy ľahšie, no diváci pochybujú o tom, či v tom sude Karin vôbec niečo mala a či nie je celá Farma len zmanipulovaná, aby sa Barbie dostala do finále.

“Ak mala Karin sud taký ako ostatné ženy…je nemožné, že by bola prvá,” píše nespokojná diváčka. Ďalšia sa k nej hneď pridáva: “Normálne by som skúsila potiahnuť ten sud čo mala Karin, veď je vyschnutá jak palica a prvá bola.”

Čo si o tom myslíte vy? Naozaj došlo k podvodu a celá súťaž bola zmanipulovaná? Alebo mala Karin jednoducho šťastie?

Výhra Karin sa divákom akosi nepozdáva…

Zdroj/Foto: Facebook, freepik.com

Adka
Mladá a ambiciózna študentka žurnalistiky, ktorá miluje písanie a verí, že raz sa tým bude živiť. Okrem toho miluje knihy, varenie, pečenie a samozrejme musí vedieť o všetkom, čo sa deje vo svete. Preto vám prináša čo najlepšie a najaktuálnejšie informácie zo sveta zábavy.