Šou Svadba na prvý pohľad pokračovala včera svojou druhou epizódou. Zdanie občas klame a aj keď sa sprvoti Ľubo a Júlia k sebe náramne hodili, prvé spoločné chvíle ukazujú, že obaja sú nastavení trocha inak. 

Pokračovanie ich romániku budú mať diváci možnosť sledovať až o týždeň, avšak už teraz je viacerým jasné, že Julka je pobláznené a urehotané dieťa, zatiaľ čo Ľubo je v emóciách umiernenejší. Niektorí tvrdia, že to bol len prvotný stres, iných iritoval Julkin smiech natoľko, že sa na vysielanie novej časti nemohli ďalej pozerať.

Všimli ste si to aj vy?

Pri oznámení svadby sa futbaloví kolegovia novopečeného snúbenca ani veľmi neprekvapili, zaujímavé bolo ale sledovať, ako presne opisovali Júliin výzor. “Dúfam, že bude taká, vieš, väčšia, hlavne nech má dobrý dekolt. Áno, blondínka s dobrým dekoltom,” hovorí jeden z nich.

Neskôr, už v apartmáne, pár hodín pred svadbou, sa vyjadril ďalší: “Čo spravíš, ak bude trocha väčšia?” pričom znova narážal na sympatickú blondínu. Aj keď nie je tučná, no nie je to fitnesska, o ktorej futbalista sníval.

“Výzor nie je dôležitý,” podotkol ženích a nervózne si odpil z pohára. Je teda možné, že novomanželia sa videli už pred sobášom? Fanúšikovia v tom majú jasno! “Veď to je jasné, že hovoria o nej. Prečo z nás robia hlupákov?” vyjadruje svoj názor jeden z nich. Čo si o tom myslíte? Dajte nám vedieť v komentároch.

Foto/Zdroj: Instagram/ tvmarkizaofficial