Dominika Cibulková je v poslednom čase veľmi odsudzovaná, niekoľko známych osobností dokonca tvrdí, že toľko vlny hejtu a neprajnosti si bývalá tenistka, ktorú viacerí niekoľko rokov ospevovali, nezaslúži. 

Jej prednostné očkovanie ani žiadna sľúbená pomoc v prvej línii – Dominika Cibulková leží v žalúdku viacerých Slovákov. Najnovšie ich rozčúlila ešte viac a to dovolenkou na Maledivách. S rodinkou vyrazila za exotikou, kde pandémiu vôbec neriešia a obávať sa nemusí ani nákazy.

V súčasnosti majú obaja za sebou aj druhé očkovanie a sú chránení pred ochorením.  „Oslavujeme naše desiate výročie a na Maldivách sme už ôsmykrát. Pre Jakubkovu prvú návštevu sme si nemohli vybrať lepší hotel,“ napísala bývalá tenistka k spoločnej rodinnej fotografii na Instagrame.

Cibulková si komentovanie príspevkov necháva stále vypnuté, ľudí ale hnevá jej správanie. Viacerí tvrdili, že nedodržiava karanténu a svojvoľne sa prechádza po uliciach Bratislavy namiesto toho, aby sedela doma.

Všetko má však jeden háčik. Zaočkovaní sa môžu na vlastné náklady nechať otestovať aj ihneď po príchode na Slovensko, a tak môžu mať negatívny výsledok testu už na druhý deň. Tým pádom im odpadá povinnosť karantény.

Foto/Zdroj: Instagram/ domicibulkova