Minister obrany Slovenskej republiky Jaroslav Naď má v poslednej dobe problém s udržaním nervov na sociálnej sieti. Po jeho nedávnom vyjadrení:„Som za registrované partnerstvá, ale nie pre homose-uálov,“ pobúril množstvo Slovákov a dokonca zaň dostal cenu Homofób roka.

Považuje to však za svoj názor, za ktorým si stojí a udelená cena od Blahových súputníkov ho vraj potešila. Najnovšie však opäť nevhodným spôsobom reagoval na komentár pod svojim statusom o víťazovi súťaže „Železný muž“.

„Som hrdý, že prvenstvo obhájil profesionálny vojak, no s obrovským obdivom blahoželám všetkým chlapom, ktorí sa na tejto náročnej súťaži zúčastnili. Súťažiacim dali naozaj zabrať. Čakal na nich napríklad zrýchlený presun v uniformách a so zbraňou na 5 kilometrov, ťahanie deväťtonového terénneho vozidla Aktis na vzdialenosť 40 metrov, či napríklad aj otáčanie 200 kg pneumatiky. Zvládnuť museli tiež skok z vrtuľníkového a výsadkového trenažéra, plávanie v maskáčoch a kanadách a následne opätovné vylezenie do vrtuľníka z vodnej hladiny po lanovom rebríku,“ napísal minister obrany. Pod týmto statusom si jeden pán rýpol do ministra, ktorý mu okamžite svojsky odpovedal.

„Škoda, že minister by neodbehol ani dvanásťminútovku,“ napísal Naďov „fanúšik“. „Dvanásťminútovku si dávam niekoľkokrát za týždeň, vy obrovský znalec,“ odpovedal mu Naď. „Fanúšik“ po tejto odpovedi a vyzval Naďa, aby si s ním zmeral sily načo Naď reagoval takto!

Celý status si pozriete TU!

Zdroj: Facebook/JaroNadPublic