Reality šou Farma je napínavý formát – až tak veľmi, že niektorí diváci nečakajú do oficiálneho vysielacieho času a epizódu si pozrú s predstihom. Informácie, ktoré následne prezrádzajú, nám občas vyrážajú dych. Dnes tomu nebolo inak, keď sme sa dozvedeli, ako skončí duel medzi Henrichom Kuľkom a Ankou Fiačanovou. Hoci bude mať svojho víťaza, porazený nikam neodíde!

Ak by vyšla taktika Erika Zahorjana, v dueli by sa ocitli najlepší kamaráti Lukáš s Heňom, z ktorých by jeden na jeho konci definitívne prišiel o možnosť zabojovať o výhru 75.000 eur. Farmári však napokon rozhodli inak. V aréne sa proti sebe postavia Anka a Heňo.

Pre nežnú tmavovlásku pôjde vôbec o prvý súboj, no podľa našich informácií z neho nevyjde víťazne. Z postupu sa vďaka suverénnemu skóre 3:0 bude vraj tešiť Heňo. Napriek tomu Farmu fyzicky nikto neopustí. Ako je to možné?

Hoci sa Anka už ocitla v momente, kedy túžila okamžite odísť domov, účastníkov je už tak málo, že by nezvládali náročnú prácu pozostávajúcu najmä zo starostlivosti o zvieratá. Čoskoro už exfarmárka z Liptovského Mikuláša teda na statku zostáva len ako výpomoc, ktorá však už v hre ďalej nefiguruje. O výhru bude po dnešku bojovať už len posledná šestica farmárov.

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Zdroj/Foto: Instagram/TV Markíza