Obľúbený seriál o žltej rodinke Homera Simpsona v minulosti zaujal mnohých nielen svojou zábavnou stránkou. Jeho tvorcom sa akoby jasnovideckými schopnosťami podarilo predpovedať napríklad víťazstvo Donalda Trumpa v prezidentskych voľbách oveľa skôr, ako sa pre kandidatúru rozhodol, podobne tomu napríklad aj s vystúpením Lady Gaga na slávnom Superbowle!

 

Tentokrát sa fanúšikovia seriálu opäť pozastavili pri jednej kurióznej, nazvime to, zhode okolností. V Simpsonovcoch sa objavilo v “žltej” podobe aj množstvo slávnych osobností, medzi nimi aj Ronaldo, členovia skupiny Metallica, spomínaný Donald Trump či geniálny vedec Stephan Hawking.

Ten zomrel 14. marca 2018. Na tom by nebolo nič čudné, keby práve 14. marca 1879 neprišiel na svet ďalší slávny fyzik Albert Einstein. Čo ale spája týchto dvoch geniálnych vedcov so Simpsonovcami? To, že v časti seriálu, kde si zahral Hawking, mal na krku prívesok s nápisom E = mc2. Tento slávny vzorec však vytvoril práve Einstein. Neuveriteľná náhoda, nemyslíte?

Zdroj/Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.