Nedávno svojim fanúšikom oznámila radostnú správu očakávania speváčka Monika Bagárová, najnovšie ju nasleduje aj jej dobrá kamoška Markéta Konvičková. Obe budúce mamičky žiaria šťastím.

Minulý rok pre Markétu nebol práve najšťastnejším, trápila sa s nádorom na vaječníkoch. Bol síce nezhubný, no mladej speváčke spôsoboval veľké bolesti, opuchy a stratu vlasov. No začiatkom roku 2020, aj keď bojujeme s pandémiou koronavírusu, pre ňu začal nádherne. Partner René ju vo februári požiadal o ruku a dnes sa pochválili, že sa stanú rodičmi.

“Rada by som sa s vami podelila o tú najradostnejšiu správu môjho života. ČAKÁME DIEŤATKO! Tento rok prežívam najkrajšie obdobie. Mám milujúceho snúbenca, staviame dom a do toho ma čaká najkrajšia úloha v živote ženy. Byť mamou..,” napísala speváčka k príspevku. BLAHOŽELÁME!

SLEDUJTE náš Instagram FUNMAGAZIN_SK, zabavíme vás ako nikto 😀 Nájdete ho >>>TU<<<

View this post on Instagram

Ráda bych se s vámi podělila o tu nejradostnější zprávu mého života🤰🏼🕊!!! ČEKÁME MIMINKO❤️. Tento rok prožívám nejkrásnější období… Mám milujícího snoubence, stavíme dům a do toho mě čeká nejhezčí role v životě ženy… Být máma🙏🏻…Pod srdíčkem nosím už nějaký čas ten největší dar. Po tom, co jsem si prožila v minulém roce si toho nesmírně vážím a přijímám to štěstí s otevřenou náručí🥰 PS: Už se strašně těším až ti budu zpívat na dobrou noc a tvůj táta tě vezme do oblak✈️. #budemerodina #zdravi #dar #pozehnani #mytriapes #pregnant #2020 #babyonboard #ukazzubky #mondaymorningnews

A post shared by Markéta Konvičková (@marketakonvickova) on

Zdroj: Instagram/marketakonvickova/