Plastické operácie sú medzi dievčatami z 11. série Farmy mimoriadne IN. Tie, ktoré na statok „vylepšené“ už neprišli, si bez rozmýšľania ľahli pod skalpel hneď po jej skončení, prípadne sa na nejaké tie zákroky v budúcnosti chystajú. Jednou z tých, ktorým nestačila veľkosť prirodzených pŕs, je Nicoletta Tóthová. Na sociálnej sieti priznala, že trpí takými bolesťami, že takmer nemôže dýchať.

Na Farme sa dala dokopy s východniarom Martinom „Robiňom“ Mihálikom, s ktorým už krátko po odchode zo statku plánovali svadbu a deti. Netrvalo však dlho a aj ich vzťah stroskotal. A nie hocijako! Martin a Nicoletta majú v súčasnosti vážne spory, ktoré možno skončia až na súde. 

Neprítomnosť muža vo svojom živote si však Nika nahrádza náhlou prítomnosťou niečoho iného – veľkých, bolestivých a neprirodzených implantátov na hrudníku, ktoré jej bránia jesť, hýbať sa aj dýchať. Svoje fanynky však rýchlo uistila o tom, že nešlo o žiaden ilegálny zákrok – jej plastický chirurg má vraj špeciálne povolenie operovať aj počas pandémie, ktorá uzavrela všetko vrátane obchodných domov, škôl a hraníc okresov.

„Absolútne sa mi nedá spať. Také mám bolesti a nič mi nepomáha,“ posťažovala si Nicoletta vo videu na sociálnej sieti, v ktorom sa rozhovorila o ťažkom živote ženy s čerstvo urobenými prsiami. Podľa vlastných slov kvôli nim teraz berie antibiotiká.

„Noviny si ma berú, samozrejme, do huby. Ale v podstate mi je to jedno, nebudem sa zaoberať idiotmi,“ prevrátila očami bývalá farmárka. „Niektoré komentáre týchto pribaných ľudí, že som ďalšia kva, ktorá si dala robiť prsia za proste neviem koho peniaze… Akože fakt úplne že mega úbohé to je. Ale nevadí, nech ma súdia tí ľudia, ktorí ma, samozrejme, nepoznajú. Mám to úplne v riti, už beriem všetko inak.“ 

Nicoletta je však pyšná na to, čo dokázala: „Doktor neveril, keďže mám strašne pevnú kožu a málo kože a dali sme veľké implantáty. Fakt sa čudujú, čoho som schopná!“

Celé Nicolettino VIDEO si môžete pozrieť TU!

Zdroj: Instagram/nicol_e_tta | Foto: Instagram, TV Markíza