Slovenskom cez víkend otriasla informácia, že bývalá tenistka a súčasná hviezda sociálnych sietí Dominika Cibulková sa uplynulý piatok nechala prednostne zaočkovať proti koronavírusu. Premiér Igor Matovič to síce na jednej strane vyhlásil za zlyhanie, na tej druhej však podotkol, že nemá problém s tým, aby sa denne popri tisíckach ľudí podľa poradovníka zaočkovali aj 3-4 známe osobnosti s cieľom masívnej propagácie vakcíny medzi skeptikmi. Čo na to naša najznámejšia influencerka?

Zuzana Plačková napriek lockdownu a obštrukciám, ktoré so sebou momentálne prináša cestovanie za hranice, cestuje rada a často. Aj v súčasnosti sa nachádza na horúcom Zanzibare, odkiaľ sa už čoskoro poberie do neďalekej Kene. Vlnu nevôle ľudí si pritom už tradične veľmi nevšíma.

Napriek dovolenke zostáva v neustálom kontakte so svetom prostredníctvom Instagramu. Tam si všimla aj príspevok stránky Startitup, ktorý zhrnul, čo si o očkovaní známych osobností myslí premiér Matovič. Samotná Plačková má na to jasnú odpoveď.

„Neni problém, pôjdem, keď treba,“ dobrovoľne sa prihlásila ako tvár očkovacej kampane influencerka. Po Cibulkovej, ktorá sa ňou v podstate stala, no mimoriadne kontroverzným a neobvyklým spôsobom, by tak mohla byť ďalšou prednostne zaočkovanou slovenskou celebritou.

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Zdroj: Instagram/queen.plackova | Foto: Facebook/Igor Matovič, Instagram/domicibulkova, queen.plackova