Richard Raši bol dlhé roky súčasťou predsedníctva strany SMER-SD, po odčlenení Petra Pellegriniho sa pridal na jeho stranu a dnes je jednou z hlavných tvárí novovzniknutej mimoparlamentnej strany HLAS-SD. 

V nedeľnej relácii Na telo sa na margo papalášizmu vyjadril aj aktuálny minister obrany Jaroslav Naď, ktorý okamžite začal atakom ohľade jeho vily v Chorvátsku.

„Ja vám poviem čo je papalášizmus pán Raši, papalášizmus je mať vilu v Chorvátsku, na ktorú ste si nemohli zarobiť. Je prepísaná na vášho nominanta z Banskej Bystrice, to vieme,” vysvetľoval značne nahnevaný Naď.

Konkrétne má ísť o dom v Rogoznici na Dalmácii. Bývalý primátor Košíc ale tvrdí, že tam sú iba apartmány, ktoré prenajímal. Vila je oficiálne písaná na Juraja Frajta, ktorý je spojený s viacerými kauzami. Za jeho najznámejšiu možno považovať dodanie nehorázne predražených CT prístrojov nemocniciam.

,,Přes den lhal, v noci krad … byl sociálni demokrat,“ napísal k celej kauze Igor Matovič. Ten si na korupčných škandáloch postavil celú predvolebnú kampaň, má ich teda dobre preštudované 😀

 

Zdroj: Plus 7 dní, Facebook/ Igor Matovič, TV Markíza/ Na telo | Foto: Instagram/ igor_matovic_olano, richardrasi