Raper Majk Spirit si nikdy nepotrpel na vážny vzťah, jeho prioritou bola sloboda, ktorú sprevádzala úspešná kariéra. No s ubiehajúcimi rokmi prišla predsa do jeho života láska, s ktorou sa už stihol aj zasnúbiť. Teraz sa obaja rozhodli zo svojho súkromia odhaliť viac.

Majk Spirit bol stále výnimočný tým, ako úpenlivo si vie svoje súkromie ustrážiť. Podobne to bolo aj s jeho ženskou známosťou. Dlho sa polemizovalo, kto by to len mohol byť, no Majk sa s odhaľovaním svojej krásky vôbec neponáhľal. Ale ako to v našom šoubiznize býva zvykom, nič neostane utajené a Majk svoju lásku, krásnu ukrajinskú modelku Mašu, predsa len odhalil, dokonca, dvojica sa stihla po pár mesiacoch už aj zasnúbiť.

„V roku 2019 sme sa dali dokopy druhýkrát po 13 rokoch,“ skonštatoval raper, ktorý tvrdí, že sa s Mašou sa prvýkrát stretli niekedy pred 14 rokmi, na čo spomína aj vo svojej piesni Ženy treba ľúbiť. „Povedal som v nej, že Ruska, aj keď je Ukrajinka. Sorry,“ poznamenal s úsmevom na tvári.

„Vlastne teraz v roku 2019 nás náhodou spojil osud,“ povedal Majk. Na ich prvé stretnutie si zaspomínala aj jeho polovička. „Obaja sme boli deti, mali sme 17, on bol starší, ale nevedeli sme komunikovať. On nevedel anglicky, ja po slovensky, takže to bolo ťažké,“ poznamenala Maša.

A kedy holúbkovia plánujú svadbu? „Počas korony sa všetko zle plánuje, ale chceme veľkú svadbu, pravdepodobne v zahraničí, niekedy na budúci rok. Tak snáď to bude na jar budúceho roka,“ prezradila kráska, ktorá si mimochodom Slovensko a Majkovu rodinu veľmi obľúbila.

Zdroj: topstar.noviny.sk | Foto: Instagram/majkspirit