O tom, že sa vo farmárskej aréne stretnú milenci Sára a Erik, sa hovorilo už od chvíle, keď bol Erikovi udelený trest za porušenie pravidiel. Mladý Prešovčan sa ako pravý gentleman vyjadril, že ak k tomuto scenáru dôjde, vzdá sa a nechá vyhrať svoju milovanú fitnesku. Napokon sa však zrejme stane to, čo jemu samotnému tak veľmi prekážalo na všetkých ostatných – Erik zataktizuje a…

Vedeli, že sa to môže stať, no i tak s tým nepočítali. Erik, ktorý je s ostatnými farmármi vo večnom súboji, sa síce na celú hru pozeral o niečo reálnejšie, než Sára, tá si však až do poslednej chvíle myslela, že účastníci budú brať ohľady na ňu a jej city.

Po vyhlásení verdiktu sa rozplakala, vyhlásila, že to bol podraz a že ak sa vráti, bude na statku už len sama za seba. Ako poznamenali viacerí diváci, zrejme zabudla, že práve ona a Erik celý čas rozhlasovali, že ide iba o hru, ktorá má víťazov a porazených, ba čo viac, o podobný úder pod pás sa postarala dievčatám pred pár týždňami aj ona sama, keď ich napriek svojim sľubom natvrdo poslala do dvojitého duelu.

Včera sa na internete objavila mätúca informácia, že Heňo sa zraní, pôjde domov, a tak budú môcť na statku zostať po dueli obaja milenci. Zrejme však šlo o falošnú správu.

Taktiky a ešte viac taktík

To je na Farme hlavným hnacím kolesom udalostí. A napriek tomu, že Erik Zahorjan na plány a stratégie ostatných odjakživa nadával a tvrdil, že na vrchole jeho hodnotového rebríčku sú city, aj jeho, zdá sa, vidina výhry 75.000 € nakoniec totálne oslepila. Z tvrdenia “ak sa spolu ocitneme v dueli, tak ho pustím”, sa totiž akoby švihnutím čarovného prútika stalo “idem zabojovať – a dúfam, že aj Sára”!

Napriek tomu, že upútavky na dnešnú epizódu jasne ukazovali, že Erik pri disciplíne Šípky schválne triafa kamsi vedľa, celý záznam duelu bude vraj vyzerať trochu inak. Podľa komentárov divákov, ktorí neodolali a dnešnú epizódu si už pozreli na Voyo, mal totiž Erik tak obrovský náskok, že už nemal potrebu vôbec mieriť do stredu terča. A tak napokon dopadol aj celý duel – výsledkom 3:0 pre veľkého hráča z východu Slovenska.

Ak sú tieto informácie pravdivé, tak sa teda žiadne galantné vzdanie sa duelu nekonalo. Namiesto toho prišla brutálna taktika. Erik, na ktorého jeho verní fanúšikovia nezanevreli a ospravedlňujú ho, že to urobil kvôli Sáre, vraj totiž plánuje vyhrať 75.000 € a neskôr si ich so svojou drahou poriadne užiť. A v dueli sa taktiež údajne rozhodol zvíťaziť len preto, že je silnejší ako ona a mal by tak vo finále väčšiu šancu na úspech.

Odpoveď na otázku, či je tento jeho diametrálne zmenený názor založený na jeho skutočných pocitoch alebo skrátka na chuti ísť po peniazoch za každú cenu, už nechávame na názore každého čitateľa.

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Zdroj/Foto: Instagram/farma.markiza