Jedenáste pokračovanie reality show Farma naberá na obrátkach a už len niekoľko dní nás delí od finálnej klapky a veľkolepého živého finále, v ktorom sa dozvieme, kto si domov odnesie rozprávkovú výhru 75-tisíc eur!

Kontroverzným postavičkám, ktoré sa tento rok na statku stretli, jednoznačne kraľuje Senčanka Kika. Tá sa okrem pikantnej minulosti “chváli” rôznymi bývalými vzťahmi. Najnovšie si ale servítku pred ústa nedáva jej EX Pau Heli, na sociálnych sieťach už veľmi dobre známy.

Najnovšie odhalil prísne pravidlá, čo si súťažiaci smú so sebou vziať do súťaže a naopak, na čo nesmú ani pomyslieť. „Kika mala aj tak povolenie od Markízy si zobrať aj svoje šampóny a balzamy na vlasy, značkové veci ako čiapka, gumáky, o tých ani nehovorím,” píše.

Dokonca si mohli vziať aj jednu vec, ktorej by sa vzdali. „Jeden osobný predmet, ktorého sa chce účastník zbaviť ako pojítko so starým životom, v prípade, ak chce po Farme viesť nový život,” stojí v informačnom maile, ktorý mal dostať každý súťažiaci a Kristína ho preposlala bývalému.

Foto/Zdroj: Facebook/ Pau.Heli