Po niekoľkých dňoch ticha konečne prehovorila aj manželka zosnulého generála Milana Lučanského. Tá tvrdí, že keď sa s manželom poslednýkrát v nemocnici stretla, za chrbtom jej stálo ozbrojené komando.

Po neuveriteľnom množstve konšpiračných teórií a tisícoch verzií, ako by sa nešťastná tragédia mohla stať, vnáša svetlo aj Martina Lučanská. Tá rozhodne tvrdí, že svojho manžela poznala a nikdy by sa k bitke nepriznal. „Milan sa pobil počas svojho života nespočetne krát. Jeho zásada bola “nikdy nezačať, ale ubrániť sa”. Bol športovec s urastenou postavou a znalosťami bojových umení. Nebol už však v takej kondícii ako pred rokmi a už nebol ani ten istý mladík. Takže ak sa na neho vrhli štyria s obuškami a kondičkou, nemal šancu. Napriek tomu viem, že jeho povaha a situácia, v ktorej bol, mu nedovolila sa priznať. Po prvé, ublíženie verejnému činiteľovi by mu len uškodilo a po druhé, vedel, že tam vnútri je iný svet. Pravdepodobne by sa pobil opäť,“ píše na profile nebohého manžela. Zároveň hovorí, že uniknuté a medializované informácie o tom, že sa v noci potkol o papuču, presne vystihujú, čo by povedal, aby bitku nepriznal.

Ďalej šokuje verejnosť vyjadreniami, že nemohla vidieť jeho telo. „Ja som ho však videla na smrteľnej posteli. Nesmela som ho odokryť, lebo inak sa mi jeho “po zuby ozbrojení ochrankári” zo ZVJS vyhrážali, že mi viac nedovolia, aby som pri ňom bola. Prečo sa asi tak báli, aby som videla jeho telo? Jediné, čo som videla, bola jeho hlava a krk. Ten bol mimochodom úplne čistý bez šrámov po údajnom obesení,“ dodáva Lučanská a verí, že výsledky pitvy dostane skôr ako médiá.

Foto/Zdroj: Facebook/ Milan Lučanský