V týchto ťažkých časoch si každý z nás praje len jediné, zdravie. Nielenže na nás z každej strany číha koronavírus, ostatné choroby si taktiež nevedia povedať STOP! O tom vedia aj slovenskí raperi, ktorých postihla zákerná rakovina. Nedávno slovenský šoubiznis šokoval známy spevák, raper Separ, keď oznámil že ho trápi rakovina.

Pár dní nato šokoval svojich fanúšikov aj ďalší umelec z raperskej brandže František Farkaš umeleckým menom Franto alebo P.A.T.(Pouličný Autor Tónov), dobrý kamarát Separa. “Strašne veľa ľudí mi napísalo a veľa z vás sa pýtalo, čo mi je. Niektorí to hneď priradili korone, čo cením. Pravdou však je, že mi v piatok našli nádor a dnes ho vyoperovali,” napísal Franto na svojej sociálnej sieti s fotografiu z nemocničného lôžka, ktorému diagnostikovali rakovinu limfatickych uzlín.

Taktiež sa rozhodol, že si dá od sociálnych sietí na nejaký čas pauzu, ale pred tým musel poďakovať kamarátovi za pomocnú ruku. Nechcel som o tom hovoriť predtým, než to zverejní sám Separ. Ale práve on je človek, ktorý ma pripravil dopodrobna na všetko, čo ma čaká. Veľmi mi pomohol. Je to veľký pán. Opísal mi všetko, dokonca trafil aj to, ako sa budem po operácii cítiť. Ťažko sa mi počúvalo, čím všetkým si prešiel, a že pravdepodobne to čaká aj mňa. Ale keď vidím, že to dal na pána, tak ak ma to čaká, dám to aj ja,“ uviedol odhodlaný bojovať.

Avšak po troch dňoch oddychu od Instagramu dostával neskutočne veľa správ na ktoré musel všetkým jednotne odpovedať. „Konečne môžem chodiť (nie normálne ako zdravý človek, ale dá sa). Cítim sa lepšie a som konečne doma. Jediné, čo je na tomto celom zlé je to čakanie na výsledky, ktoré prídu až 29.12. Ale nech budú hocijaké, tak to dáme. Ďakujem vám za starosť o mňa ste najlepší fanúšikovia na svete. Pomaly sa z toho dostanem. Možno som tú skrvenú rakovinu stihol riešiť v čas a bude to dobré. Vďaka vám za podporu. Pekný večer a sviatky všetkým,“ napísal Franto.

Zdroj: Instagram/franto_official, separ__dms