Andrej Danko to už zrejme ďalej nevydržal a dal to zo seba von! Pellegrinimu adresoval nemilé video, ktoré expremiér asi len tak nerozdýcha! Hneď na začiatku obvinil Pellegriniho, že klame vo veci referenda.

Máš úžasný Boží dar. Keď sa usmievaš, ľudia si vždy myslia, že hovoríš pravdu. No len ty a ja vieme, že vo veci referenda to tak nie je,“ skonštatoval Danko.

SNS zbiera podpisy už od leta. SNS ponúkla Smeru a Hlasu rozšírenie petičného výboru. Napriek tomu som verejne vyhlásil, že sa teším, že si zvolal okrúhly stôl. Robíš to však zase tak, že sa snažíš pôsobiť, že to nie je politika, pričom si túto tému prisvojuješ. Nepochopil som, prečo robíš vyhlásenie, že nikto nič nerobí,” dodáva pohoršene.

Nesmieš však zabudnúť, že bez Roberta Fica by si nebol nikdy predsedom vlády. Mrzí ma, aký slovník použil Robert Fico, nespoznávam ho v poslednom období. Ale prečo by sme sa mu mali čudovať? On ťa financoval, on ťa držal za ruku, on ťa kryl a pomáhal,“ pokračuje smelo ďalej.

Bol si silný, lebo sme ťa kryli. Veľa vecí ostane medzi nami, Peter. A len ty vieš, prečo si letel do Drážďan. Ja som presvedčený, že dnes skúmajú všetky lety a nemáš inú šancu, ako pravdepodobne povedať pravdu,” dodal.

Zdroj: Facebook/andrejdanko.sk | Foto: Facebook/andrejdanko.sk, pellegrini.peter