danko titul

Predseda národniarov, Andrej Danko (44) čelí ďalšiemu škandálu. Jeho titul JUDr., si vzal na paškál Denník N a tak sa vynorilili pochybnosti o jeho pravosti. Na webe Univerzity Komenského, kde mal Danko k titulu prísť sa totiž nedajú vyhľadať podklady ani ku „kapitánovej“ rigoróznej práci. Predseda SNS tvrdí, že ide o sprisahanie a internet sa už tradične na kauze kruto zabáva!

 

Andreja Danka pochybnosti médií o jeho titule nesmierne urazili a žiada o verejné ospravedlnenie. Titul doktora práv vraj používa oprávnene a celá kauza je len vykonštruovanou protikampaňou proti jeho možnej kandidatúre na prezidenta SR.

„Ich problém so mnou je to, že zacítili moju možnú kandidatúru za prezidenta. Každý, kto by sa len trochu mohol stať prezidentom je pre nich nepriateľ číslo jedna. Pošpinili Béreša, pána Kažimíra, Mira Lajčáka a pokračujú so mnou. Mesiac mi robia peklo zo života,“ vyjadril sa Danko na adresu Denníka N, pre portál pluska.sk.

Na portáli Univerzity Komenského sa však Dankova rigorózna práca vraj nájsť nedá. V elektronickom zozname absolventov tejto univerzity taktiež nie je záznam, že by mu titul doktora práv udelili. Reportéri RTVS však našli záznam o rigoróznej práci na Právnickej fakulte Univerzity Mateja Bela v Banskej Bystrici, ktorej autorom je Andrej Danko s názvom Verejná správa a jej charakteristické črty.

Problém je ale v tom, že Danko sa k štúdiu práva v Bystrici nepriznáva. Tento fakt neuvádza dokonca ani v jeho profesijnom životopise. Zápletky sa už tradične zhostili sarkastické internetové médiá a kapitánov podivný titul sa tak stal námetom na tie najlepšie vtipy!

Andrej Danko a jeho pochybný titul doktora práv

danko titul

danko titul

danko titul

danko titul

danko titul

danko titul

danko titul

danko titul

danko titul

danko titul

titul danko

Zdroj: pluska.sk, dennikn.sk Foto: Facebook Zomri, Funmagazin.sk