Rozchod Dary Rolins s Rytmusom a jeho následný nový vzťah s Jasminou Alagič je v slovenskom šoubiznise témou číslo 1. Každý s napätím očakáva, ako sa to v tomto zamotanom trojuholníku napokon dorieši. A vyzerá to tak, že sme sa konečne dočkali poslednej bodky za celou aférou!

 

Hovorí sa, že po siedmich rokoch sa dostane do krízy každý vzťah. A vzťah Rytmusa s Darou túto krízu zjavne nevydržal, pretože po krásnych spoločných siedmich rokoch si dali zbohom. Aj keď tvrdili, že sa rozišli v dobrom a na všetkom sa dohodli, prostredníctvom sociálnych sietí a médií si následne posielali rôzne odkazy. Teraz by už však malo byť všetkému koniec.

Dvojicu čakalo jedno dôležité rozhodnutie – komu ostane dom v českých Tuchoměřiciach, ktorý si spoločne postavili? Svoje kufre si musel zbaliť práve Rytmus, pretože Dara si dom zariadila podľa seba a zvyknutá naň bola aj jej dcéra Lola. Patrika teda musela vyplatiť z polovice nehnuteľnosti. Podľa realitného makléra môže mať tento dom hodnotu zhruba 771-tisíc eur, takže raperovi pribudla na účte poriadne mastná suma. Dara mu podľa všetkého vyplatila približne 385-tisíc eur!

Po tomto kroku ju už s Rytmusom nespája nič iné, len spomienky, ktoré im nik nevezme.

Zdroj: cas.sk | Foto: Instagram