Chce byť motiváciou a svetlom nádeje pre svojich fanúšikov alebo si skrátka nedokáže odpustiť predvádzanie sa ani v dobách, ako je táto? Speváčka Dara Rolins, ktorá momentálne dovolenkuje v slnečnom Dubaji, opäť čelí zdrvujúcej kritike verejnosti. Dôvodom sú predovšetkým provokatívne fotografie z pláže a ešte provokatívnejšie texty, ktoré k nim píše.

„Na pár dní sme si naordinovali hotelový režim. Uprataná izba, hotelové raňajky, room servise… Ach!,“ pochválila sa Dara Rolins (hoci s nesprávne napísaným slovom „service“) spolu s anglickými hashtagmi „hotelový život“ a „poďme sa rozmaznávať“ pri vysmiatych fotkách z dubajskej pláže, aké momentálne servíruje svojim sledovateľom na Instagrame takmer na dennej báze.

Tí však na rozdiel od speváčky nežijú v oblakoch, ale v koronou zamorených Čechách a na Slovensku. Súdiac podľa nie veľmi priaznivých komentárov im kontrast medzi kolabujúcimi nemocnicami tu a prefiltrovanými fotkami speváčky s drinkom v ruke na druhej strane sveta nepadol práve najlepšie.

„Prepáčte, ale musíte byť, pani Darina, hlúpa, že ani teraz nevydržíte bez tej hlúpej prezentácie. Ľudia sú podráždení, boja sa, nevidia svoje rodiny, sú na pokraji rodinných a profesných bankrotov a vy sa takto prezentujete? Čo ste mohli čakať? Osobne vám to prajem, ale nechápem, že si ten výlet nenecháte pre seba,“ napísala speváčke istá Češka.

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Iní fanúšikovia boli o niečo stručnejší. „Ľudia umierajú a niekto si tu užíva,“ vytkol Dare Rolins Slovák. Neraz sa objavil aj názor, že fotky sú len prezentované ako nové a pritom sú v skutočnosti staršieho dáta, keďže speváčka ani ľudia naokolo nemajú ani na jednej z fotografií rúška a okrem toho sa cestovanie vo všeobecnosti neodporúča.

Samotná speváčka na komentáre neodpovedá, v jednom popise fotografie z Dubaja však niekoľkokrát podotkla, že pred cestou sa musela nechať niekoľkokrát otestovať a spolu s dcérou dodržiavajú všetky nariadenia vrátane rúšok.

„Že je odo mňa nezodpovedné v tejto dobe cestovať? To je dosť relatívne, s prihliadnutím na to, že nezodpovedný môžete byť úplne rovnako doma ako kdekoľvek inde,“ znejú slová Dary Rolins.

Darine FOTKY z pláže nájdete >>>TU<<<!

Zdroj/Foto: Instagram/dararolins_vermi