Len málokto je v súčasnom slovenskom šoubiznise spájaný s negatívnou kritikou do takej miery, ako speváčka Dara Rolins. Slovákov pravidelne popudzuje najmä fotkami na sociálnej sieti – či už na nich posiela bozky všetkým, ktorí sa smejú na jej plastických operáciách, predvádza “spontánne” pózy alebo zdraví fanúšikov z Tatier počas zákazu vychádzania. Tým posledným proti sebe poštvala už aj niektorých kolegov z brandže. Nepekný odkaz jej nedávno poslala napríklad herečka Diana Mórová.

Samozrejme, ľudia si svoje názory často nenechávajú len pre seba a doba sociálnych sietí im dáva príležitosť ho vyjadriť poriadne nahlas. A tak sa pod každou Darinou fotografiou na Instagrame stretávajú dve skupiny ľudí – jej fanúšikovia a odporcovia. Neraz z toho v konečnom dôsledku vznikajú vášnivé diskusie.

Čo na to samotná speváčka? Človek nie je nikdy proti negatívnym veciam imúnny, to by som klamala a bola by som za zbytočnú frajerku. Normálne si to prečítam, nadýchnem sa a poviem si, ‘naozaj toto niekto myslí vážne, že takúto zlobu na mňa vyprskne pre nejakú moju fotku – kroku či zákroku’? Hovorím si, že všetci máme dosť svojich problémov a mali by sme si viac hľadieť toho svojho, možno som inak nastavená,” uvažovala nahlas Rolins vo vysielaní rádia Jemné.

Keďže svojím odporcom nechce zostať nič dlžná, dala jasne najavo, že ju nemajú považovať za svoju kamarátku a ani sa tak k nej správať. Ja nemám v povahe písať Beyoncé, aby sa inak obliekla a či niečo preháňa,” prirovnala sa chtiac či nechtiac Rolins k svetoznámej hviezde.

Sociálne siete spôsobili, že ľudia si myslia, že sme najlepší kamaráti, keďže sa delím aj o fotky z domáceho prostredia a podobne. Niekedy si poviem, ‘tí cudzí ľudia mi normálne radia!’,” zakončila tému rozhorčená Rolins, ktorá nechápe, prečo majú Slováci pocit, že k nim má kvôli sociálnym sieťam nejakým spôsobom bližšie.

Aj iné celebrity populárne na sociálnych médiách by však vedeli rozprávať o tom, že nabádať ľudí k sledovaniu a zároveň si od nich pokúšať držať odstup, je už na prvý pohľad misiou odsúdenou k neúspechu.

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Mórová si po nemocničnej práci neodpustila KRITIKU: Zlomyseľná Rolins či Cibulková?

Zdroj: Pluska.sk, Rádio Jemné | Foto: Instagram/dararolins_vermi