dara rytmus

Na vyjadrenie Dary Rolins k zásnubám Rytmusa a jeho balkánskej lásky, čakali snáď všetci, ktorí sledujú ich turbulentný rozchod. Dara sa najprv zdráhala a na sociálnej sieti nepriamo reagovala len na podpichnutie fanúšičky. Teraz však konečne prehovorila a takýto je jej odkaz pre snúbencov!

 

Dara s Rytmusom tvorili pár dlhých sedem rokov, no žiadosť o ruku sa nekonala. Nproti tomu známy raper tvorí dvojicu s temperamentnou Jasminou Alagič len pár mesiacov a tá sa už môže pýšiť luxusným snubným prsteňom. Dara bola pri tejto téme skúpa na slovo a verejné blahoželanie či osočovanie na sociálnych sieťach sa nekonalo.

Dare istotne nepadli vhod ani slová, akými Rytmus popísal svoje zásnuby na sociálnej sieti. Pri čítaní riadkov ako: “Celý život som ju hľadal, až som ju našiel v Bosne…”, by sa zachvelo sebavedomie nejednej exfrajerky. Dara ale nakoniec zaľúbencom aj tak zablahoželala a to vraj aj s úsmevom na tvári.

dara

“Prajem mu veľa šťastia a aby bol spokojný. Nevediem proti nemu vojnu. Zásnuby im samozrejme prajem,” prezradila známa blondínka pre extra.cz. To či sú tieto slová úprimné, alebo išlo len o zdvorilostné gesto vie len sama speváčka, no ako uviedla na svojej sociálnej sieti, ona samotná sa do oficiálnych zväzkov neženie. Rany z nenaplnenej lásky sa zdá sa, ešte úplne nezahojili.

Rytmus sa s Jasmínou zasnúbil po niekoľkomesačnej známosti

rytmus jasmina zasnuby

Zdroj: extra.cz | Foto: Facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.