Speváčka Dara Rolins sa veľmi rada prezentuje ako umelkyňa – necháva sa fotiť v znamení rôznych emócií či dokonca nahá, a to najmä v poslednom čase. Decentné akty sa však nemusia páčiť každému a v prípade, že ich je už veľa, považujú ľudia takéto počínanie skôr za pózu, než za umenie. Jeden z fanúšikov to speváčke aj otvorene povedal. Počet súhlasných reakcií bol zarážajúci!

Vypracovaný a potetovaný chrbát, obrys prsníka, pohľad upretý kamsi do diaľky a umelecky nafotená, upravená a vyretušovaná fotografia. U Dary Rolins nič nové. Hoci sa tentokrát pre zmenu predviedla ako príťažlivá morská panna, mnohých fanúšikov tým už neohúrila.

“Ja neviem. Stále vysmiata (umelo) alebo polonahá. Na mňa už veľa a často. Nič v zlom, môj názor,” napísal jej do komentára s krutou stručnosťou istý Slovák, ktorého už podobné štylizované fotky hviezd zjavne unavujú.

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Komentár si v momente získal takmer sto súhlasných lajkov a množstvo komentárov, pričom jeden patril aj samotnej interpretke, ktorá odpovedala s povestnou sladkosťou: “Šak zlatko je toooooľko iných interpretiek, ktoré môžeš v kľude, bez týchto nervov, čo ti robím, slodobne sledovať. Smelo do toho!” Aby dokázala, že to myslí vážne, pridala aj veľavravné srdiečko.

Na čiu stranu sa v tomto prípade prikláňate? Myslíte, že speváčka sa len snaží zaujať zbytočným predvádzaním alebo ide o skutočné umenie, ktoré by mala verejnosť vidieť?

Spomínanú FOTOGRAFIU si môžete pozrieť >>>TU<<<!

Zdroj/Foto: Instagram/dararolins_vermi