Slávna slovensko- česká speváčka Dara Rolins zverejnila na svojom instagramovom účte post, v ktorom ukázala svoje štedré srdce. Rozhodla sa pomôcť chorému dievčatku a pomocnú ruku môžeš podať aj ty!

 

S malou Paulínkou sa život nemaznal. Radosť rodičov zo svojej dcérky už krátko po narodení vystriedal obrovský strach. Dievčatko totiž zakrvácalo do mozgu. Lekárom sa našťastie podarilo malú bojovníčku zachrániť, no bohužiaľ jej ostali trvalé následky.

Malé dievčatko sa denne pasuje okrem iných ťažkostí aj s epileptickými záchvatmi, spastickou diparézou, skoliózou a inkontinenciou. A akoby toho nebolo málo Paulínka vidí svet v tme, pretože je ešte aj čiastočne slepé.

Jej rodičia ju zahŕňajú láskou a starostlivosťou dvadsaťštyri hodín denne. Pre svoju princeznú by spravili čokoľvek, no obmedzený rodinný rozpočet, im nedovoľuje absolvovať potrebný počet rehabilitácií, ktoré jej nesmierne pomáhajú.

A práve tu sa naskytuje možnosť pomôcť, pričom vás to nemusí nič stáť! Dara Rolins sa  týmto dojímavým príspevkom na instagramovom účte prihovára s prosbou o pomoc pre túto ťažko skúšanú rodinku a prosí svojich fanúšikov, aby jej darovali 2 % zo svojich daní.

,,Moji milí, slovenskí bratia a sestry! Mám na vás veľkú prosbu. V rámci odovzdávania dani je na Slovensku jedna “vychytávka” možnosť vyplniť a venovať 2% z vašich daní priamo v daňovom priznaní tzv. “neziskovke”. Vaša peňaženka to nepocíti a vy pomôžete niekomu, kto vy pomôžete niekomu, kto vašu pomoc extrémne ocení.” uvádza Dara vo svojom poste.

Ak by ste sa rozhodli Pavlínke pomôcť viac informácií nájdete TU!

Odmenou Vám bude ten úžasný pocit, že ste niekomu v núdzi poskytli pomocnú ruku a ak sa Pavlínkin stav zlepši, je možné, že to bude aj vašou zásluhou.

A toto je malá bojovníčka – Paulínka!

Zdroj/Foto: Instagram, paulinapechovska-oz.sk