Vzťah speváčky Dary Rolins a rapera Patrika Rytmusa Vrbovského pred niekoľkými dňami stroskotal po dlhých siedmich rokoch. Ako dvojica v spoločnom príspevku na Instagrame uviedla, obaja sa rozhodli ísť vlastnou cestou!

 

Bezprostredne po rozchode sa objavili špekulácie, že si 45-ročná slovenská speváčka našla mladšieho milenca. Tieto správy však samotná Dara rázne poprela a zdalo sa, že čerstvo rozídená dvojica je nad vecou a rozišla sa v dobrom.

Nedávny príspevok Dary Rolins na Instagrame však šokoval takmer všetkých jej fanúšikov. Populárna speváčka totiž zverejnila obrázok v angličtine, ktorého text hovoril: “Najlepšia pomsta je žiadna pomsta. Pohni sa ďalej. Buď šťastná.” Viacero followerov si tento príspevok okamžite spojilo s Rytmusom a mnohí sa pýtali, čo jej známy raper urobil, keď hovorí o odplate.

Dara ale poprela, že by bol príspevok adresovaný Rytmusovi a celú situáciu sa snažila zahrať do autu. Myslíte si, že Dara chcela svojmu bývalému nenápadne niečo odkázať alebo naozaj príspevok nepatril jemu?

Darine vysvetlenie k prechádzajúcemu príspevku o pomste:

Občas mám dlhšie vedenie a veci mi dochádzajú až po nejakej prekvapivej reakcii:). Aj keď nemusím, viem🙃, chcem reagovať na svoj predošlý post. Až pri niektorých komentoch mi došlo, že by sa mohlo zdať, že niečo riešim alebo vyčítam, lebo sa cítim ublížená🙈Tak teda- aby nedošlo k omylu- nie:). Ani jedno, ani druhé, ani nič ďalšie. Moje múdra, ktoré dávam z času na čas na insta, sú požičané. Majú pre mňa kúzlo pre ich obsah, málokedy ich dávam do súvislosti s aktuálnym stavom svojej duše a ani sa v nich neskrýva žiadna tajná šifra💫 A keď už sme pri mojej duši, má sa dobre, ďakujem za váš záujem o jej stav, ten úprimný-úprimne cením:). Život ide ďalej a pre všetkých, ktorí pochybujú, v mieri a s rešpektom, ktorý chovám AJ k mojim bývalým láskam❤ #PatrikForever

Zverejnená fotka s citátom o pomste

Zdroj/Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.