dara rytmus jasmina

Aj keď rozchod roka už nakoniec Rytmusovi a Dare vyfúkol Peťo Sagan, mnohým pravý dôvod ukončenia vzťahu dvoch hudobníkov stále vŕta v hlave. Špekulácie o tom, že za krachom idylky dvoch zvučných mien je nemožnosť splodiť potomka, vyvrátila samotná Dara. Pravda je vraj úplne inde!

 

Dara Rolins je matkou malej dcérky Laury a Rytmusovi údajne išlo suplovanie otca v prominentnej rodinke, celkom od ruky. Preto sa očakávalo, že s Darou budú mať aj vlastné dieťa. Multitalentovaný čávo Patrik, má na otcovstvo totiž nie len prostriedky na účte, ale aj vek. Keď bábätko jednoducho neprichádzalo, začali ľudia špekulovať, že práve to je dôvod naštrbenia vzťahu známej dvojice.

Dara všakovaké dohady o konci vzťahu, ako aj o vytúženom dieťati poprela v rozhovore pre časopis Rytmus života. (Paradoxný názov magazínu, čo poviete?) Blondínka priznala, že na začiatku vzťahu túžila po rodine s drsným raperom.

 

Prečítajete si tiež:

Zamilovaný čávo Rytmus provokuje: Neuveríš čo si nalepil na auto!

 

Roky však plynuli a veci sa menili. Vzťah dvoch zvučných mien sa začal pretvárať a z prvotnej zamilovanosti v Dare namiesto potomka dozrelo rozhodnutie, že dieťa s Rytmusom jednoducho nechce. Raperovi to tak známa blondínka pekne natrela! Snáď bude mať s Jasminou Alagič, Patrik viac rodinného šťastia.

Vyzeral by potomok Dary a Rytmusa v dospelosti takto? 😀

dara rytmus

Zdroj: casprezeny.sk Foto: Instagram, Facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.