Kým Dara Rolins kedysi hovorila o spevákovi Dalybovi len opatrne a veľmi tajomne, dnes vraví, že sú len dobrými kamarátmi a nič viac. V jej živote je ale iný muž, ktorý ju doma pravidelne navštevuje. Je pre speváčku nielen cenným mentorom, ale aj dobrým priateľom. Cvičí s ňou totiž jogu.

„Tieto rána s mojím najobľúbenejším jogínom ma fakt bavia!,” pochválila sa Dara Rolins pred pár dňami na Instagrame. Speváčka tvrdí, že kvôli koronavírusu sa lekcie jogy s ním presunuli priamo k nej domov, a keďže je to pre ňu pohodlné, priala by si, aby to tak už aj zostalo.

„Doporučujem každému nájsť spôsob, cestu, ventil, proste možnosť odletieť si, ,nájsť sa a zas sa stratiť’. Niečo, pri čom sa uvoľníte, spomalíte, prídete na iné myšlienky. Plus niekoho, kto vám bude sprievodcom. Ten presah, keď je váš ,trenér’ aj kamarát, niekto s kým sa chcete rozprávať, pretože vás jeho pohľad na svet baví, vnímam práve u jógy ako dosť podstatnú nadstavbu,” zakončila Dara, ktorá si jogu ako cvičenie, ale aj celkovo ako filozofiu, nevie vynachváliť.

Zdroj: Instagram/dararolins_vermi | Foto: Instagram/avonczsk, dararolins_vermi, novycasprezeny, vojtechbalcar