Nie je to tak dávno, čo sa Dara Rolins vrátila z USA, priamo z lietadla nasadla do auta a poputovala na vlastný koncert. Napriek tvrdým odporúčaniam o 14-dennej karanténe si tak urobila po svojom, čo by jej v týchto dňoch už tak ľahko neprešlo. Krízový štáb totiž zaviedol prísne opatrenia – zatvárajú sa letiská, školy aj bary, sprísňujú kontroly na hraniciach a platia tiež povinné karantény pre ľudí prichádzajúcich z iných štátov. Čo na celú situáciu hovorí speváčka teraz?

Podľa Dary Rolins je prvoradé počúvať zdravý rozum. Sama to odporučila svojim fanúšikom spolu s cvičením, zdravým jedením a posilňovaním imunity. V súčasnej “koronasituácii” podľa nej nie je nič dôležitejšie.

“To, že sa od hlavy po päty vydezinfikujeme nás odolnejšími neurobí. Viem, dostáváte to zo všetkých strán, preto žiadne ďaľšie múdra, len že na vás všetkých myslím,” odkázala ľuďom prostredníctvom sociálnej siete, pričom pridala horúcu fotografiu v jogínskej póze.

Zostáva len veriť, že ak ju jej “nevydezinfikovaní” fanúšikovia poslúchnu, nepôjdu následne medzi ľudí, ktorí vďaka cvičeniu a zdravej strave až takú dobrú imunitu nemajú.

Zdroj: Instagram/dararolins_vermi | Foto: Instagram/dararolins_vermi