dara

Len včera sa prevalila obrovská novinka vo vzťahu balkánskej krásky Jasminy Alagič a kontroverzného rapera Rytmusa. Pokiaľ by sa zdalo, že Patrikova bývalá láska Dara Rolins na túto tému zaryto mlčí, čo si o zásnubách myslí, prezradila na sociálnej sieti. Môže za to kruté podpichnutie od fanúšičky!

 

Pokiaľ sociálne siete praskajú vo švíkoch, čo sa týka gratulácií k veľkému kroku vo vzťahu Rytmusa a Jasminy, všetci očakávajú hlavne na reakciu raperovej ex. Zdalo by sa, že Dara sa k nečakaným zásnubám zamilovanej prominentnej dvojice vyjadrovať zatiaľ nechce. Čo si však o tomto kroku myslí, vyjadrila nepriamo ako odpoveď na podpichnutie od Instagramovej fanúšičky.

Po Rytmusových zásnubách striehli zraky fanúšikov najmä na sociálne siete Dary Rolins. Tá v minulosti reagovala snáď na každý krok vo vzťahu zamilovanej dvojice. Tentokrát Dara na Instagram zavesila “len” obrázok, ktorý hovorí o tom, aby sme žili viac v prítomnosti a popriala svojim sledovateľom pekný večer. “Opiť suchým rožkom” sa však nenechala jedna z jej fanúšičiek a komentovala príspevok vetou: “Aj teba raz niekto požiada.”

Táto veta vyznela ako dosť kruté podpichnutie na margo single života Dary Rolins, ktorá si od rozchodu s Rytmusom zatiaľ nenašla nového oficiálneho partnera. Dara však ako na jeden z mála komentárov odpovedala práve na tento, reagujúci na zásnuby Jasminy a Rytmusa. “Juuj, tak to je to posledné po čom túžim!”, napísala známa blondínka. Sklamanie, ktoré Dara v predchádzajúcom zväzku zažila, sa tak vygradovalo a evidentne krásku poznačilo, aj čo sa týka jej budúcich vzťahov.

Darina nepriama reakcia na zásnuby Rytmusa a Jasminy

S každou ďalšou sekundou, sa prenášame do nového mometu…

Zdroj: Instagram | Foto: Instagram, Facebook