Pózerka? Aj takéto počastovanie sa dostalo Dare Rolins po poslednej sérii záberov z Prahy. Speváčka, ktorá v metropole Čiech žije, sa totiž šla prejsť k vyľudnenému Pražskému hradu a na Instagrame si následne posťažovala, že jej chýba šum turistami zaplneného pulzujúceho mesta.

Celé posolstvo jej slov však akosi zatienili samotné fotky. Prvá z nich bola trapas – záber vyzeral ako z komediálnej série fotiek “sekundu pred rozbitými ústami” – no na druhú fotografiu ani zďaleka nemal.

Speváčka sa na na nej romanticky pozerá do diaľky na krásy Prahy. Mnohým fanúšikom však neušlo, že bola zrejme príliš zamestnaná pózovaním, než aby si všimla, že s ďalekohľadom nie je čosi v poriadku

“Myslím, že do toho ďalekohľadu sa pozerá z druhej strany…,” poučila ju prvá z mnohých fanyniek, ktoré na rozdiel od speváčky postrehli, že si asi pozorovanie krás mesta v skutočnosti veľmi užiť nemohla.

Rolins napokon priznala, že v skutočnosti bol celý záber len póza: “Som sa o neho len tak na sekundu ‘oprela’, že dobrý nápad na fotku. Vôôôbec mi to nedošlo. Bloncka, no…” 

Pre viac vtipov nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Spálňové TABU Dary Rolins: Kto by bol TOTO na divokú speváčku povedal?!

Zdroj/Foto: Instagram/dararolins_vermi