Dominika Gottová má 47 rokov a zdravotne je na tom veľmi zle. Absolvovala klasickú prehliadku, kde sa dozvedela, že jej celý organizmus je v rozklade. Lekári priznali, že Dominike ide o život a nasadili silné lieky.

Dcéra Karla Gotta na to prišla začiatkom januára, na preventívnej prehliadke v jednej firme, do ktorej chcela nastúpiť na hlavný pracovný pomer. „Odmerali mi tlak a ten vrchný som mala cez dvesto. Pani doktorka sa vydesila a hneď mi predpísala lieky. Z tohto dôvodu ma nezobrali do práce,“ uviedla známa dcéra maestra Gotta.

Tá sa však necítila dobre ani minulý rok, mala silný kašeľ a zadýchavala sa. Posledný rok a pol si prešla ťažkou situáciou. Dominika nadmerne konzumovala alkohol, taktiež mala problémy v manželstve a v decembri sa pokúsila o samovraždu.

Taktiež je známe, že už niekoľko rokov bojuje s cukrovkou. Táto kombinácia alkoholu a cukrovky všetko odštartovala a Gottovej dcére zistili steatózu pečene. Uviedla, že aj na to dostala lieky a cíti, že musí so sebou niečo robiť.

Zdroj: pluska.sk | Foto: Instagram/officialkarelgott, dominika.gottova