Speváčka Mária Čírová sa môže pýšiť dcérkou, ktorá sa pridá do šoubiznisu. Talentovaná Zoe bude hrať v známom slovenskom seriáli Oteckovia, kde sa objavilo už veľa mladých hereckých hviezd. Informáciu potvrdila aj Mária Čírová, ktorá to dcérke zo srdca želá!

„Zoinka sa teší, ako ju medzi seba prijali všetky deti z Oteckov. Sú úžasná partia a natáčanie ju neskutočne baví,“ priznala mama novej tváre na sociálnej sieti. „Sme na ňu pyšní. Držíme jej palce, aby sa jej dobre robilo, tvorilo a aby mala z natáčania radosť. Obnáša to ale aj individuálne štúdium, takže do školy ide vždy vtedy, keď sa netočí a má voľno,“ prezradila fanúšikom.

„Keď sa chystá na Oteckov, učíme sa s ňou texty. Keď má voľný deň, pripravuje sa svedomito do školy – pravopis, matematika, prvouka, angličtina… A tiež stále trénujeme klavír,“ napísala Čírová o režime svojej dcérky.

„Zoinka dostala pozvanie na konkurz do Oteckov koncom roka 2020. Následne až do februára absolvovala štyri rôzne kolá kastingov a nakoniec si ju tvorcovia vybrali. Nikdy by nám to ani nenapadlo!“ teší sa speváčka z úspechu dcéry.

Zdroj: feminity.zoznam.sk | Foto: Instagram/mariacirova