Adam a Veronika boli u divákov tým najpopulárnejším a najkrajším párom. Na svadbe to medzi nimi iskrilo jedna radosť, naozaj vyzerali dokonalo, doslova ako stvorený jeden pre druhého. 

Škrípať to medzi nimi začalo už tesne pred svadobnou cestou. Nesúlad ich pováh a menší vekový rozdiel spôsobili, že sa novomanželia nevedeli zladiť. Napriek všetkému si problémy vydiskutovali a sľúbili si, že začnú odznova.

Spoločné bývanie v Trnave malo byť romantickým začiatkom, avšak ani to nedopadlo podľa predstáv. Veronike chýbajú priateľky, často za nimi cestuje do rodného Trenčína. Jedno také stretnutie sa ale troška „pretiahlo“ a sympatická fitness trénerka nestihla prísť domov načas.

Veronika sa zverila, že spolu s Adam k sebe stále hľadajú cestu a nevedia sa jeden druhému úplne otvoriť. ,,A vlastne, dnes večer ideme na sushi, tak budem musieť utekať za chvíľu.. veď, chvíľku budem asi meškať, hádam Adam nevypení,“ hovorí kamarátke.

To, čo ju čakalo doma, si zrejme nepredstavovala ani v najhoršom sne. Hádky, plač a zrejme definitívny koniec. ,,Prídeš domov opitá… paráda, to sa oplatí. Pred hodinou a pol sme mali byť na sushi. Máš tri promile v sebe, môžeš isť rovno do postele,” spustil nahnevaný Adam.

,,Medzi nami to nefunguje, a keď vidím takéto veci, tak to ani fungovať nebude!” zhodnotil nahnevaný manžel.

VIDEO upútavka

Foto/Zdroj: VOYO/ TV Markíza | Video: YouTube