Strašný pohľad sa naskytol zhrozenej pani, ktorá sa stala svedkom neúctivého správania sa pracovníkov cintorína v Seredi. Krátko po pohrebe k miestu odpočinku zosnulého pristúpil bager, ktorým sa chlapi chystali zasypať truhlu s nebožtíkom v zemi.

Andrea neverila vlastným očiam a celé to nahrala na svoj telefón ako jasný dôkaz. „Žiadny človek si nezaslúži, aby ho zakopávali bagrom ako prasa,“ povedala zhrozená Andrea.

„Toto nemyslíte vážne, zoberte si do ruky lopaty. Ja tu budem čakať,“ kričala vo videu pani Andrea, ktorej pracovník stojaci pri bagri povedal, že hrob zakopú ručne, ale očividne ju tým chcel len odbiť. Okoloidúca pani, bývajúca vedľa cintorína potvrdila skutočnosť, že, žiaľ, bager používajú pri každom pohrebe.

Vykopanie a následne zakopanie jamy má na starosti správca cintorína a pohrebná služba, na ktorých už pani podala trestné oznámenie. Reportér televízie Markíza zisťoval, kto je zodpovedný za tento bagrový incident, avšak správkyňa sa vyhovára na viceprimátora a on zas na ňu. Prípad sa bude naďalej vyšetrovať.

VIDEO:

Zdroj/Foto/Video: tvnoviny.sk/ TV Makríza