Je rozhodnuté. Hoci do priameho prenosu finále Farmy 11, v ktorom sa rozhodne o tom, kto si domov odnesie výhru 75.000 eur, zostáva ešte celý deň, Markíza sa už vopred rozhodla vylúčiť z neho jedného súťažiaceho. Napriek tomu, že posledného boja sa mali zúčastniť ako diváci všetci bývalí farmári, jeden tak predsa len bude chýbať. Nie je ním nik iný ako problémový Matej Jurkovič.

Dedič obrovského majetku, ktorý si privyrába ako kouč životného štýlu a gigolo Matej Jurkovič, bol v počiatkoch reality šou jasným favoritom, hoci sa chválil, že pre peniaze tam rozhodne nešiel. Medzi ostatnými farmármi nebol veľmi obľúbený – koniec koncov si dovolil komandovať a urážať nielen ich, ale aj samotnú moderátorku Evelyn – a jediný, kto k nemu skutočne vzhliadal, bola jeho vtedajšia milenka Mirka Csorbová. V reálnom živote ich vzťah už nevydržal.

Kým ona vypadla zo súťaže regulárnym spôsobom (po prehre v dueli s Rasťom Mojsejom), Matejovi sa to podarilo o čosi skôr – a to rovno tvrdým vyhadzovom zo strany televízie. Hrubo totiž porušil pravidlá, keď vyvolal agresívny konflikt a napadol iného farmára (zhodou okolností taktiež Rasťa Mojseja). Východniara udrel do hlavy a ten následne skončil v nemocnici. Matejovi preto produkcia dala jasnú stopku. A tá platí aj naďalej. Svalovec sa teda finále nezúčastní.

Matej Jurkovič a Mirka Csorbová
Staré časy na Farme, keď na nej bol Matej aj so svojou mladučkou farmárskou láskou. Teraz sa západniar ani len nemôže zúčastniť finále.

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Instagram/farma.markiza