Denisa si prešla obrovskou premenou, a to nielen fyzickou, jej život sa zmenil od základov. Samozrejme, že nie vždy bolo všetko ružové a nie vždy išlo všetko podľa plánu, ale presne taký je život a mladá žena je dnes šťastnejšia ako kedykoľvek predtým. 

Za jeden jediný rok schudla takmer 60 kíl a po odvysielaní jej premeny v televízii vôbec nepoľavila. Práve naopak. Jej Instagram je plný inšpirácie nielen z tréningov, ale aj z kuchyne, s fanúšikmi sa delí takmer o všetko.

Veľká zmena jej postavy jej priniesla aj zmenu vo vnímaní samej seba a oveľa viac sebavedomia. „Nafotila som fotky v spodnej bielizni. Pred kamerou som sa spotila viac ako po brutálnom intenzívnom tréningu, ale týmto som vlastne chcela ukázať, že aj napriek tomu, že som hanblivá, musím to dať a tým som opäť raz vyšla zo svojej komfortnej zóny. Chcela som ukázať ženám, že aj naše nedokonalosti sú krásne a sme krásne také, aké sme. Či už s nedostatkami alebo s komplexami,“ prezradila Denisa.

Úloha modelky sa jej zapáčila natoľko, že by pri ďalšej spolupráci neváhala ani sekundu. Dokonca tvrdí, že ak by sa jej nejaký fotograf ozval, rada prijme jeho ponuku. Je skvelé vidieť, ako šou Extrémne premeny nemení len zovňajšok, ale aj psychiku a pomáha ľuďom prekonať démonov, ktorí ich roky trápili…

Spomínané foto v spodnej bielizni si môžete pozrieť >>>TU<<<

Foto: Instagram /denisassmat | Zdroj: extremnepremeny.markiza.sk