Moderátorka Diana Hágerová tvorí pár s kolegom Romanom Juraškom, s ktorým už osem mesiacov spoločne vychováva dcérku Izabelu. A práve tá sa stala dôvodom, prečo sa do sympatickej mamičky pustili ženy na Instagrame!

 

Diana totiž zverejnila fotku obedu svojej dcérky. “Obed pre Izabelku: batat+cuketa+žĺtok +rybka+veľaaaaaaaaa lásky,” napísala k snímke. Tento obed sa však nepozdával mamičkám, podľa ktorých by sa ryby nemali dávať deťom pred dovŕšením jedného roka. “Ryba sa deťom podáva po dovŕšení 1 roka. Na toto sa nemôžem pozerať,“ napísala nespokojná fanúšička. Niektoré sa k nej pripojili a tvrdili, že toto svojim deťom určite nedávajú.

Na druhej strane sa však našli aj ženy, ktoré Dianine rozhodnutie schvaľovali a rovnako ako ona, svojim deťom dávajú aj ryby, ktoré sú naozaj zdravé. Všetko napokon zakončila samotná Diana. “Tak ako si prečítate o tom, že rybku nie pred prvým rokom, prečítate si aj opak, že prečo áno. Myslím, že každý rodič tvorí jedálniček svojho dieťaťa podľa svojho najlepšie svedomia a je to prípad od prípadu individuálne a tak to má byť,“ vyjadrila sa k negatívnym komentárom.

Zdroj/Foto: Instagram