Aj keď by to málokto povedal, práve vzťah Diany a Miša je zdá sa ten najstabilnejší. Niekoľkokrát sa nepekne pohádali, padli výčitky, slzy, ale aj krásne momenty. Presne tak, ako to v správnom vzťahu má fungovať a dvojica sa za posledný mesiac rozhodne nenudila. 

Všetko to začalo na exotickej svadobnej ceste v Afrike, dvojica začala vnímať rozdiely, ktoré medzi nimi sú, ale zároveň si začali uvedomovať, ako sa spoločne dopĺňajú. Diana je otvorenejšia, rada rozpráva a všetko prežíva dvakrát intenzívnejšie, zatiaľ čo Michal je utiahnutejší, ale pocity vyjadruje skutkami.

Dianu o tom presvedčil aj naposledy, keď jej pripravil krásne prekvapenie. Nakoľko má podľa neho stále hlavu v oblakoch a miluje romantiku, vzal ju na krásny let balónom nad Košicami.

Východniarka najprv neverila vlastným očiam, neskôr ju premohli emócie a uvedomila si, koľko veľa pre ňu Mišo za posledné obdobie urobil.

,,Miško mi dal za posledný mesiac toľko lásky a prekvapení, čo mi ešte nikto nedal. Som smutná, že v niektorých okamihoch som nevedela vyjadriť niektoré veci a nevedela som mu to odplatiť, čo pre mňa urobil. Veľmi si to vážim,” hovorí so slzami v očiach sympatická tmavovláska. Čo vy na to? Prijali by ste od chlapa takého gesto?

Foto/Zdroj: VOYO