Lámač ženských sŕdc Leonardo DiCaprio opäť zabodoval a ostal verný svojej povesti. Len máloktorí muž sa môže pýšiť dlhým zoznamom priateliek modeliek ako najžiadanejší herec Hollywoodu. Tentoraz ostal verný tradícii a nabalil si túto mladú kočku!

 

Výborný herec má za sebou zopár vzťahov s najkrajšími ženami sveta ako napríklad: modelky Gisele Bündchen, Bar Refaeli, Blake Lively či Kelly Rohrbach a naposledy randil s dánskou modelkou Ninou Agdal. Bolo len otázkou času, kedy tento zvodník skočí opäť do koča.Nedávno sa podarilo bulváru odfotiť ho s krásnou mladou modelkou ako spolu idú na raňajky ruke v ruke.

Vidno, že je mladá cicka z Lea riadne namäkko, stále sa k nemu túlila. Camila Morrone je argentínska modelka, DiCaprio samotný ju označuje ako “rodinnú priateľku”. Niečo na tom bude, vraj sa poznajú už viac ako 10 rokov cez ich rodiny. Medzi dvojicou je extrémny vekový rozdiel, kráska má totiž len 20 rokov a Leo má už 43 rokov, nuž láska kvitne v každom veku.

Foto:

Zdroj/Foto: Instagram, Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

RurinkaP.
Som veľmi extravagantný typ ženy, rada vynikám z davu. Mojou vášňou je móda, hudba, cestovanie, rada obdivujem nádhery, ktoré nám svet ponúka. Milujem Španielsko a všetko, čo je s ním spojené :*