Hneď v niekoľkých romantických filmoch sa objavila klišé scéna so správou vo fľaši. Hoci je šanca na nájdenie pravej lásky týmto spôsobom mizivá, predsa len sa nájdu ľudia, ktorí to skúšajú. Patrí medzi nich aj mladé dievča Hayley!

 

Hayley Robbins je 18-ročné dievča z Kentucky. Keď mala 12, premýšľala o tom, že by bolo super stretnúť niekoho na základe správy vo fľaši. Bola vtedy na výlete na Myrtle Beach, no fľašu pri sebe nemala. Iba softbalovú loptičku, a tak využila fantáziu.

Na svoju loptičku napísala svoje meno a telefónne číslo a pripísala odkaz “Ak to nájdeš, volaj. Chutní chlapci”. Skutočne však nečakala, že niekedy dostane odpoveď a nakoniec to brala ako zábavu. No to sa nedávno zmenilo. Po 6 rokoch dostala správu, že niekto loptičku predsa len našiel a chce byť “superhrdinom”. Predstavil sa ako Adam.

Romantickú rozprávku však nečakajte. Z Adama sa napokon vykľulo dievča menom Kelci zo Severnej Karolíny. Tá povedala pre portál BuzzFeed.com, že loptičku našla už pred šiestimi rokmi na pláži, ale stratila ju medzi svojimi vecami. Našla ju keď upratovala svoj šatník. Cítila, že by mala na číslo napísať, no pre istotu si vymyslela meno, pretože nevedela, kto loptičku na pláži nechal. A urobila dobre, že sa ozvala, pretože z dievčat sa stali skvelé kamarátky.

Zdroj/Foto: Instagram, Twitter, buzzfeed.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Ďumbi
Smiech je liek na všetko, a preto sa stala súčasťou FunMagazin-u. Ak jej článok rozosmeje, čo i len jedného človeka, má to zmysel. Miluje komédie, paródie a dáva za pravdu výroku, že škodoradosť, je najväčšia radosť :)