Sedemnásťročné dievča z Číny túžilo po iPhone. Rozhodlo sa, že zaň vymení svoje panenstvo. Xiao Chenová sa inšpirovala svojou kamarátkou, ktorá si takýmto spôsobom splnila svoj sen o novom telefóne!

Na inzerát, v ktorom ponúkala svoj vienok, sa jej ozvala žena, ktorá mala výmenu sprostredkovať. Dievčina jej rozprávala, prečo potrebuje nový iPhone i o tom, ako jej kamarátka dostala, čo chcela a pritom len ležala.

Žena si rozhovor i celý priebeh „obchodu“ nahrávala na video. Do hotelovej izby prišlo viacero chlapov, ktorí od Xiao vyžadovali uspokojenie. Dievča sa bálo a kričalo. Vtom prišla do miestnosti sprostredkovateľka.

Začala na ňu kričať a po odchode mužov sa jej opýtala, či by jej takéto niečo stálo za mobil. Vysvitlo, že šlo o vloggerku Nanu. Toto video publikovala na internete, aby varovala iné dievčatá pred takýmto nerozvážnym konaním. Podobné inzeráty sa na internete objavujú čoraz častejšie a dievčatá dopredu netušia, s kým sa dajú dokopy a čo by im mohlo hroziť. Video si môžete pozrieť >>TU<< .

Zdroj/Foto: youtube, pixabay