Na obdivovaní slávnych hviezd nie je nič zlé, no všetko má svoje hranice. Beauty blogerky Sonia a Fyza boli “paf” zo sestier Kim Kardashian a Kylie Jenner a toto uznanie ich dohnalo do extrémov! 

Blogerky sa rozhodli vyhľadať pomoc plastického chirurga a podstúpili zväčšenie pier a operáciu lícnych kostí. Výsledok však nie je úplne najlepší, Sonia a Fyza pripomína skôr nepodarené klony Kardashianiek ako ich verné kópie. Najzvláštnejšie na tom je, že plastikové nepodarky tvrdia, že na Kylie a Kim sa podobajú iba náhodou. “Veď sa neobliekame ako Kardashianky”, tvrdí jedna zo sestier, keď si ich niekto na ulici pomýli so slávnymi hviezdami. Nech už je pravda akákoľvek, chirurgické zákroky im ku kráse veľmi nepomohli. Čo si myslíte vy? Je podoba náhodná alebo cielená?

Kim a Kylie:

Sonia a Fyza:

Zdroj/Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Dox
Som beznádejná milovníčka módy, varenia, cestovania a mačiek. No mojom najväčšou láskou je písanie vo všetkých rôznych formách- od čarbania do zápisníka až po blogovanie na internete. Rada inšpirujem a takisto sa rada nechávam inšpirovať.