„Nie nie, ja nemusím, ja už ho vidím!,“ znie veta, ktorá nám rok čo rok zvestuje, že sa blížia Vianoce. Tento rok pritom legendárny spot na Kofolu oslavoval neuveriteľných 17 rokov. Nemalo by byť teda veľkým prekvapením, že z malého utešeného dievčatka vyrástla krásna žena. A predsa sme si ju tak nikdy nepredstavovali! 

Má 21 rokov, volá sa Sandra Flemrová a hoci sa od svojho účinkovania v reklame v médiách veľmi nepochybovala, kvôli obrovskému záujmu si nedávno založila Instagram. Tam tesne pred Vianocami aj poslala ľuďom milý odkaz.

„Veľmi ma tešia ohlasy ľudí na vianočnú reklamu i po takej dobe! Takže týmto chcem vyjadriť aj poďakovanie všetkým, ktorí reklamu sledujú a robí im radosť. Rada by som vám popraia pokojné prežitie sviatkov v tejto pre všetkých ťažkej dobe! A keď bude zlá nálada, dajte si Kofolu, možno vám zlepší deň,” nezaprela sa ani po rokoch mladá žena.

Odpoveď fanúšikov na seba pritom nenechala dlho čakať. Mnohí jej konečne mohli odkázať, čo im ležalo na srdci mnohé a mnohé Vianoce – že najmä vďaka nej milujú Kofolu!

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Zdroj: Slovakwoman.sk | Foto: Instagram/_sandraflemrova