Na Slovensku je pomerne málo častým javom, aby sa mladí umelci dostali do popredia iba prostredníctvom svojho talentu, bez zdieľaní stoviek reklám či podporou väčších značiek. Len 24-ročný Košičan ale dokazuje, že všetko je možné, jeho novinka si vás okamžite získa a naladí na zostávajúce letné dni. 

Je nadaný, kreatívny, inovatívny a na slovenskej EDM scéne známy a stále skromný chalan. Dinelo, vlastným menom Daniel Vereb, pochádza z Košíc a DJ-ingu a producentskej práci sa venuje už od roku 2013. Za sebou má už nejednu spoluprácu s rôznymi zahraničnými aj tunajšími hudobníkmi ako Veronika Strapková, Dlugosh či americká speváčka Mayila.

Najnovší letný počin s názvom „Together Tonight“ vznikol v domovskom kraji a vo videoklipe hrajú hlavnú úlohu jeho priatelia a spolužiaci zo strednej školy.

Skladba vznikla ešte počas minulých Vianoc, v čase najväčšej karantény a práve preto mal Dinelo v pláne urobiť čo najpozitívnejšiu vec, ktorá bude symbolizovať leto, na ktoré sme sa všetci po niekoľkých náročných mesiacoch tešili.

„Hlavnou myšlienkou videoklipu bolo navodiť v ľuďoch príjemnú letnú atmosféru, ktorá by dopĺňala atmosféru skladby. Natáčanie prebiehalo počas dvoch dní vo veľmi príjemnom duchu v centre Košíc,” hovorí režisér a kameraman Peter’s Touch. Novinku určite zaraďte do svojho letného playlistu, neoľutujete 🙂

 

VIDEOKLIP TOGETHER TONIGHT

Zdroj/Foto: TS