Spoločnosť Disney je autorom mnohých ikonických postáv, ktoré nás sprevádzali detstvom v rozprávkach a príbehoch. Väčšinou vždy žili “štastne až do smrti”. Premýšlali ste však, ako by vyzerali ako obyčajné slečny? Anoosha Syed je ilustrátorka, ktorú napadlo prekresliť ich do našej “modernej doby”.

Disney princezné v úlohe tínedžeriek:

Rapunzel (Na vlásku)

Rapunzel by pravepodobne študovala na umelecej škole, keďže už vo veži objavila svoj talent na maľovanie. Ak by sa jej však kariéra maliarky nepáčila, určite by absolvovala kurz kaderníčky aby vedela aj ostatných zmeniť pomocov účesu.

Jane (Tarzan)

Jane sa nikdy nebála žiadneho dobrodružstva. Jej vášeň k prírode a zvieratám by jej zaručila kariéru a ona by cestovala po svete a študovala ohrozené druhy so svojím otcom!

Jasmína (Aladin)

Jasmína by sa mohla zaujímať o politiku, bola by pravdepodobne silná feministka a viedla by vlastnú organizáciu, ktorá by bojovala za práva žien.

Pocahontas

Pocahontas by bola určite lektorka jazykov a okrem iného študovala antropológiu, aby ľuďom ukázala, aké krásne sú odlišné kultúry.

Esmeralda (Zvonár u Matky Božej)

Esmeralda by bola tanečnou inštruktorkou a vyučovala by všetko od hip-hopu až po balet. Vďaka svojej skvelej postave by dostala ponuky aj na modeling.

Mulan

Mulan by získala certifikát trénera kickboxu a príhlásila by sa ako kadetka do armády aby chránila dobré meno svojej krajiny a bojovala za jej česť.

Snehulienka

Snehulienka by sa preslávila ako bloggerka vďaka jej blogu zameranému na lásku k prírode, vintage módu a staré filmy. Svojím jedinečným vkusom by očarila masy ľudí a ako ponaučenie od macochy by propagovala sebalásku aby ženám otvorila oči, že každá je svojím spôsobom nádherná.

Ariel (Malá morská panna)

Ariel chcela od malička študovať morskú biológiu rovnako ako jej otec. Avšak na vysokej škole by zmenila názor a objavila novú vášeň – antropológiu, štúdium ľudí a rôznych kultúr. Svoju lásku k moru by však neopustila a vo voľnom čase by pracovala ako lektorka potápania a robila dobrovoľníčku v organizácii na ochranu morských živočíchov.

Merida (Rebelka)

Merida by sa vo voľnom čase venovala koňom a patrila by do úzkej skupiny ľudí, čo sa stále venujú lukostrelectvu. Na vysokej by študovala históriu umenia a okrem toho by bola členkou punk-rockovej kapely.

Tiana (Princezná a žabiak)

Tiana by rozbehla rodinnú reštauráciu a stala sa tak jednou z najmladších majiteľov podnikov na svete. S kaviarňou “Tianin palác” by sa preslávila po celej krajine a ľudia by si ju obľúbili najmä kvôli fantastickým rodinným receptom a džezovým predstaveniam.

Bella (Kráska a zviera)

Bella by študovala svetovú literatúru, brigádovala v knižnici a viedla úspešný blog zameraný, pochopiteľne, na knihy.

Zdroj/Foto: Instagram, diply.com

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk