Priamy prenos zo sobotného udeľovania prestížnych cien ankety OTO, mal našliapnuté zbúrať rebríčky sledovanosti, tak, ako tomu bolo po iné roky. 19. ročník ale divákov sklamal na plnej čiare, svedčia o tom aj podráždené názory na sociálnych sieťach.

 

Nuda, trápnosť, nezáživnosť! Aj týmito negatívami počastovali diváci sobotňajší prenos ankety OTO zo Slovenského národného divadla. Aj po minulé roky bol galavečer nekonečne dlhý, no jeho dej bol spestrený zábavnými pasážami, ktoré strojenosť odovzdávania odľahčili. RTVS však náhle vymenila režséra aj moderátora programu.

Sajfu nahradil pri moderovaní Hudák.

V úlohe moderátora OTA tak namiesto zabávača Mateja Sajfu Cifru vystúpil Michal Hudák a stoličku režiséra Petra Núñeza, prevzal Jeffo Minařík. Prestížna televízna anketa však divákom neulahodila.

,,Mám sto chutí na RTVS podať trestné oznámenie za zneužívanie koncesionárskych poplatkov 🙂. Budúci ročník to urobíte tak, že si ceny preberiete v riaditeľni pána riaditeľa RTVS a bude to lacnejšie a hlavne ušetríte desaťtisíce eur koncesionárov,” napísal nazúrený divák na sociálnej sieti.

,,Najhorší OTO, aký kedy bol. Paródia na Oscara, nič proti Hudákovi, ale trápnučké komentovanie to bolo,” potopila ďalšia žena známeho zabávača. ,,Včerajší program OTO pôsobil ako stará vyťahaná lepkavá guma z vynosených teplákov…”, nešetrí kritikou iný nespokojný divák. Sledovali ste 19. ročník ankety OTO aj vy? Podeľte sa s nami o svoj názor na vynovený galaprogram v komentároch!

Zdroj/Foto: Facebook, RTVS