Reality show o hľadaní lásky skončila pred niekoľkými dňami, šťastní výhercovia Martin a Laura si aktuálne užívajú spoločnú výhru a peniaze chcú investovať do bývania v Čechách. Nikto by ale nečakal, že po odchode z vily sa dajú dokopy práve títo dvaja! 

Spomínate si ešte na Markétu? Kráska sa v šou udržala necelý týždeň, jej hysterické záchvaty, žiarlivosť, plač a neustále lipnutie na Pítrovi ho po pár hodinách tak unavilo, že model dobre vedel, že ju čím skôr musí vymeniť.

Práve Markétu nahradila sympatická Gábina, s ktorou je mladík dodnes. Markét si až neskôr uvedomila, že Pítr skrátka nebol pre ňu, a tak zalovila v iných vodách.

Po skončení Love Islandu si písala s jedným z dvojčiat, konkrétne s Danom. V relácii AFTER, ktorú vysiela VOYO, mapujú životy súťažiacich PO pobyte na Kanárskych ostrovoch.

Markéta a Dano sa prvýkrát stretli práve pred kamerami relácie After. „Bola som veľmi nervózna, myslím, že aj Dan. My sme boli v kontakte cez internet,“ priznala Markéta. Ich rande dopadlo viac ako dobre a sme zvedaví, ako bude toto celé pokračovať 🙂

Foto/Zdroj: TV Markíza, VOYO, Instagram